Bygningsingeniør, itc. level III og instruktør

Lars Due

Arbejdsområder:
Blower Door-test
Termografering                                                                        Energimærkning
Skimmeltest
Rådgivning

Kontakt:
Mail: lars@isolink.dk
Mobil: 20886663

Udviklingsingeniør

Anders Rostén

Arbejdsområder:
Blower Door-test
Termografering
Spraybar

Kontakt:
Mail: anders@isolink.dk
Mobil: 31720350

Serviceøkonom og koordinator

Kimie Vinther Andersen

Arbejdsområder:
Administration
Koordinering
Bogholderi
Marketing

Kontakt:
Mail: kimie@isolink.dk
Mobil: 43140500

Tømrer og underviser

Johnny Lundgreen

Arbejdsområder:
Undervisning
Klimaskærme med fokus på lufttæthed

Kontakt:
Mail: johnny.lundgreen@isolink.dk
Mobil: 43140520

Energiteknolog og energikonsulent

Linea Kongsbak ( på barsel)

Arbejdsområder:
Blower Door-test
Termografering
Energimærkning

Kontakt:
Mail: linea@isolink.dk
Mobil: 31137670

Ekstern energikonsulent

Lydia Moritz

Arbejdsområder:
Energimærkning: Små bygninger – nye som gamle

Kontakt:
Mail: lm@tegnestuenmoritz.dk
Mobil: 42641962

Ekstern energikonsulent

Ivan Nyland

Arbejdsområder:
Energimærkning: Primært store bygninger

Kontakt:
Mail: ivan@nylandaps.dk
Mobil: 58527941/23307946